top of page
  • Foto van schrijverLeon

Dit kun je verwachten van de Back 4 Blood open beta

Warner Bros. Games en Turtle Rock Studios onthullen vandaag een nieuwe Back 4 Blood-trailer die de intense coöperatieve en player-versus-player(PvP)-actie toont die deelnemers kunnen verwachten tijdens de aankomende Open Beta, die start met Vroegtijdige Toegang op 5 augustus.


De Open Beta bevat de volledig nieuwe PvP-modus "Swarm", waarin twee teams van vier het tegen elkaar opnemen in een beste-uit-drie-reeks rondes waarin er wordt gewisseld tussen spelen als de Cleaners en de Ridden, naast extra campagnecontent.

De Back 4 Blood Open Beta bevat de volgende content:

  • Twee maps voor de "Swarm"-PvP-modus

  • Twee co-opmaps om met je vrienden te strijden tegen de Ridden

  • Speel voor het eerst als Mom, net als andere Cleaners: Evangelo, Holly, Walker en Hoffman

  • Speel als zes verschillende Ridden-varianten in "Swam", waaronder: de Bruiser, Retch, Hocker, Exploder, Crusher en Stinger

  • Diverse wapens om te proberen, kaarten om decks mee aan te leggen en Ridden om af te slachten

  • Ontdek de gemeenschappelijke hub Fort Hope

  • Cross-play- en cross-gen-ondersteuning

Back 4 Blood is beschikbaar voor Xbox Series X|S en Xbox One-consoles op 12 oktober 2021. Voorbestellingen krijgen toegang tot het Vroegtijdige Toegangsgedeelte van de Open Beta van 5 tot 9 augustus, samen met een bonus Fort Hope Elite skinpakket voor je wapen.


Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page